Beschikbaar

Veilinghof 27

1442 CV
,
Purmerend

Vraagprijs:
€ 495.000,- k.k.

Terug

Beschrijving
Veilinghof 27

———————ENGLISH TRANSLATION BELOW——————– Dit is het ideale familiehuis, gelegen op een heerlijk rustige plek. Alles wat je van een huis mag verwachten, vind je hier. Ruimte, maar liefst 150 m2 woongenot, comfort en een woning die uitstekend is onderhouden. Wat treffen we aan? Een uitgebouwde, lichte living (prachtige lichtstraat), een fraaie moderne keuken, een kantoor, een grote multifunctionele kelderruimte en

———————ENGLISH TRANSLATION BELOW——————–
Dit is het ideale familiehuis, gelegen op een heerlijk rustige plek. Alles wat je van een huis mag verwachten, vind je hier. Ruimte, maar liefst 150 m2 woongenot, comfort en een woning die uitstekend is onderhouden. Wat treffen we aan? Een uitgebouwde, lichte living (prachtige lichtstraat), een fraaie moderne keuken, een kantoor, een grote multifunctionele kelderruimte en eigentijds sanitair. Daarnaast heb je door de hoekligging (2-onder-1-kap) een zee aan privacy. Tel de zonnige tuin met overkapping hierbij op en je hoeft niet lang te twijfelen om deze woning te gaan bekijken!

Indeling van de woning:
Via de betegelde voortuin/oprit, bereik je de voordeur. Lichte entree met garderobe, toegang tot de kantoor-/praktijkruimte met vaste wastafel en tochtdeur naar de hal. Hal met meterkast, bergkast, zwevend toilet met fonteintje, kast met de cv-installatie, trapopgang naar de eerste verdieping, trapkast en toegang tot de ruime, uitgebouwde woonkamer met open keuken. De woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd, heeft openslaande deuren naar de tuin en in het plafond een breed daklicht. Je hebt hier een heel mooie, sfeervolle lichtinval. Hier is ook de trap naar de kelder te vinden. In deze multifunctionele ruimte (afm. 350×450 cm) is plaats voor allerlei activiteiten: bijv. een gym, een hobbyruimte of een ruimte om heerlijk te relaxen.
Aan de voorzijde van de living vind je de open keuken (Next 125). De keuken heeft steengrijze, greeploze fronten en de volgende apparatuur is aanwezig: een vaatwasser, een oven, een magnetron, een inductiefornuis, een koelkast met vriezer en een wijnkoelkast. In de living liggen houten vloerdelen en in de aanbouw en keuken liggen plavuizen met eronder vloerverwarming.

Eerste verdieping

Via de trap nemen we een kijkje op deze verdieping. Hier tref je twee keurige slaapkamers en de badkamer aan. De grote slaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft twee wanden met vaste kasten. De tweede riante slaapkamer ligt aan de voorzijde, naast de badkamer. In de badkamer zijn een zwevend toilet, een badmeubel, inbouwspots en een inloopdouche te vinden.

Tweede verdieping

Via de vaste trap bereiken we de tweede verdieping waar de derde keurig afgewerkte slaapkamer is te vinden. Deze heeft aan de voorzijde een dakkapel. Daglicht komt ook via een Velux dakraam binnen. De aansluitingen voor het witgoed vind je hier eveneens, en tevens veel bergruimte.

Tuin:
Het huis heeft aan de woning vast een terras van houten vlonderdelen met twee treden naar de keurig betegelde tuin. De zonnige, beschutte tuin biedt veel privacy. Achter in de tuin vind je een stenen berging met elektra een houten overkapping, waaronder je een fijne loungeplek kunt realiseren. De tuin is groot genoeg voor het plaatsen van een eettafel. Hier kun je in de zomermaanden heerlijk buiten eten!

Parkeren:
Je kunt parkeren op eigen erf en er is parkeergelegenheid rond het huis middels betaald parkeren.
Ken je omgeving al?
Deze woning (1987) is gelegen aan een woonerf zonder doorgaand verkeer in de rustige, kindvriendelijke wijk Wagenweg. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een kinderspeelplaats. Je woont hier op loopafstand van het gezellige historische centrum van Purmerend met tal van winkels, cafés en restaurantjes. Een supermarkt vind je op een paar minuten lopen. Hetzelfde geldt voor kinderopvang, basisschool en voortgezet onderwijs. Diverse sportfaciliteiten zijn per fiets goed bereikbaar. Zowel de bushalte als het NS-station bevinden zich op slechts enkele minuten lopen. Met de auto ben je in vijf minuten op de snelweg A7 richting Hoorn en, via de aansluitende A8 en de ring A10, richting Zaandam en Amsterdam.

Kenmerken van de woning:
• Zeer ruime (150 m2) goed onderhouden 2-onder-1-kapwoning met drie riante slaapkamers
• Eigen kantoorruimte en multifunctionele kelderruimte
• Fraaie, goed geoutilleerde keuken
• Keurig sanitair
• Aan de achterzijde uitgebouwd. Uitbouw en keuken voorzien van vloerverwarming
• Beschutte, zonnige tuin met overkapping en berging
• Kinderspeelplek aan de voorzijde
• Energielabel: A
• Gelegen aan rustig woonerf in kindvriendelijke wijk
• Alle voorzieningen op loopafstand
• Uitstekend openbaar vervoer
• Uitvalswegen prima bereikbaar
• Volle Eigendom

This is the ideal family home, situated in a lovely quiet spot. Everything you may expect from a house is here. No less than 150 m2 of living space, comfort and a house that is well maintained. What do we find? An extended light living room, a beautiful modern kitchen, an office, a large multifunctional basement and contemporary sanitary facilities. In addition, the corner location (semi-detached) gives you a lot of privacy. Add to this the sunny garden with roofing and you won’t have to hesitate for long to come and view this property!

Layout of the house:
Through the tiled front garden / driveway, you reach the front door. Bright entrance hall with cloakroom, access to the office/practice room with sink and draft door to the hall. Hall with meter closet, storage closet, floating toilet with hand basin, closet with the central heating system, staircase to first floor, stairs closet and access to the spacious, extended living room with open kitchen. The living room is expanded at the rear, has doors to the garden and in the ceiling a wide skylight. You have here a very nice, atmospheric incidence of light. Here is also the staircase to the basement. In this multifunctional space (dim. 350×450 cm) there is room for all kinds of activities: for example, a gym, a hobby room or a space to relax.
At the front of the living room you will find the open kitchen (Next 125). The kitchen has stone-grey, handleless fronts and the following equipment is available: a dishwasher, an oven, a microwave, an induction cooker, a fridge with freezer and a wine fridge. In the living room there are wooden floorboards and in the annexe and kitchen there are tiles with underfloor heating.

First floor:
Via the staircase we take a look at this floor. Here you will find two nice bedrooms and the bathroom. The large bedroom is located at the rear and has two walls with closets. The second spacious bedroom is at the front, next to the bathroom. In the bathroom you will find a floating toilet, a vanity unit, recessed spotlights and a walk-in shower.

Second floor:
Through the staircase we reach the second floor where the third neatly finished bedroom can be found. This has a front dormer. Daylight also comes through a Velux skylight. The connections for washer and dryer can also be found here, and also plenty of storage space.

Garden:
Attached to the house is a terrace of wooden floorboards with two steps to the neatly tiled garden. The sunny, sheltered garden offers lots of privacy. Back in the garden you will find a stone shed with electricity and a wooden roofing, under which you can realize a nice lounge area. The garden is large enough to place a dining table. Here you can enjoy eating outside in the summer months!

Parking:
You can park on your own property and there is paid parking around the house.
Do you already know the area?
This house (1987) is located on a residential street without through traffic in the quiet, child friendly neighborhood of Wagenweg. At the front of the house there is a children’s playground. You live here within walking distance of the lively historic centre of Purmerend with numerous shops, cafes and restaurants. A supermarket is just a few minutes’ walk away. The same goes for childcare, primary school and secondary school. Various sports facilities are easily accessible by bike. Both the bus stop and the railway station are just a few minutes’ walk away. By car you are in five minutes on the A7 motorway towards Hoorn and, via the connecting A8 and A10 ring road, towards Zaandam and Amsterdam.

Features of the house:
• Very spacious (150 m2) well maintained semi-detached house with three spacious bedrooms
• Private office space and multifunctional basement
• Beautiful, well-equipped kitchen
• Neat sanitary facilities
• Extended at the rear. Extension and kitchen with underfloor heating
• Sheltered, sunny garden with shed and storage
• Children’s playground at the front
• Energy label: C
• Located on quiet residential area in child friendly neighborhood
• All facilities within walking distance
• Excellent public transport
• Easy access to main roads

Lees volledige beschrijving

Kenmerken

Liggingen
In woonwijk, Beschutte ligging
Inhoud
523 m3
Woonoppervlakte
151 m2
Bouwjaar
1987
Energieklasse
A
Soort
Eengezinswoning
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
3
Perceel
163 m2

Installatie

Soorten verwarming
Stadsverwarming

Heeft u interesse? Neem contact op met:

Marc Jonk

0299-420097

Deel via WhatsApp

Kaart

Voorzieningen

  • Supermarkten
  • Winkels
  • Restaurants
  • Scholen
  • Banken
  • Parkeergarages

Street View

Video

Zonnegrens

×
×